2.3.6 Ústředna a callcentrum


Služba je cloudové řešení virtuální pobočkové ústředny pro obsluhu zákaznické linky zákazníka. V některých obrazovkách je pro zkrácení názvu služby použito PBX.

Je určena pro vaše střední a větší firemní zákazníky, kteří potřebují vyřešit telefonování na linku zákaznické péče nebo nahradit stávající hw telefonní ústřednu. Službu dokážete přes B2B spustit již předkonfigurovanou během 10 minut a to včetně automatického rozeslání emailů s přístupy uživatelů zákazníka do webové aplikace Komunikátor. Nasazení u zákazníka pro vás díky tomu bude velmi snadné a rychlé.

Oproti jednoduchým virtuálním ústřednám je tato služba rozšířena o funkce pro řízení zákaznické péče, použití prvků umělé inteligence jako přepis nahrávek do textu, vyhledávání klíčových slov a emocí v konverzaci, automatickou konverzaci formou voicebota. Má také bohaté možnosti integrace na systémy CRM nebo přes otevřená API na libovolný systém zákazníka a díky tomu umí provádět inteligentní přepojování a zpracování hovorů. 


Pomocí rozhraní B2B můžete přidávat další uživatele zákazníka či vstoupit do administrace služby.

Tento modul B2B můžete získat ve dvou variantách funkcionality :

  • pouze administrace běžících služeb (službu spouští IPEX na základě objednávky)
  • online objednávka a administrace (lze získat po provedení krátkého zaškolení. Mění se proces objednávání a uzavírání smluv)  Tabulka služeb s aktivním filtrem PBX zobrazuje jednotlivé ústředny zákazníků.


Součástí služby je i komunikátor, pomocí kterého uživatelé zákazníka se službou pracují (více na Komunikátor)